O nás | Obchodné centrum | Mlyny Nitra - Mlyny Nitra

O nás

 • Len v OC Mlyny nájdete vždy najnovšie kolekcie a horúce módne novinky svetových módnych značiek pre dospelých, deti a mládež. Najnovšie kolekcie odevov, obuvi, spodnej bielizne, módnych doplnkov, šperkov i bižutérie nájdete v takých renomovaných obchodoch ako sú Bershka, Pull&Bear, H&M, New Yorker, Intersport, Lindex, Gant a mnohé iné. V OC Mlyny nájdete pre vašich najmenších nielen kvalitnú detskú módu, ale i najlepší priestor pre ich zábavu a to v detskom kútiku pod dozorom kvalifikovaného personálu s príjemnou kaviarňou pre mamičky. Na 2. poschodí OC Mlyny nájdete bezplatný interiérový zábavný park s množstvom skvelých atrakcií pre vaše deti. Najširšiu ponuku jedál slovenskej i medzinárodnej kuchyne nájdete nielen v reštaurácii, ale i v pestrom food courte. Po kvalitnom obede si môžete vybrať z množstva kaviarní so širokým sortimentom dezertov. Reštauračné i kaviarenské zariadenia disponujú i vonkajšími terasami s výhľadom na srdce Nitry. K príjemným a pohodlným nákupom patria i kvalitné služby. Využite svoj voľný čas na skrášlenie v salóne krásy v najväčšom nitrianskom day-spa Dermacenter. Ponúkame aj služby kaderníckeho salónu Klier,  v ktorom sa vám dokonale postarajú o vaše vlasy. A rovnako máme pre vás k dispozícii aj manikúru či pedikúru, ktorú nájdete na 1.poschodí. 5-sálové multikino Mlyny Cinemas sa zas postará o vašu zábavu. Len v OC Mlyny nájdete pod jednou strechou banky, cestovné kancelárie, poštu, potraviny, optiku, autoumyváreň a.i. 

 • Otváracie hodiny

  Otváracie hodiny obchodného centra

  • Po-Ne: 9:00 - 21:00

  Vlastník

  Spoločnosť NEPI ROCKCASTLE vznikla fúziou spoločností New Europe Property Investments Plc (NEPI) a spoločnosti Rockcastle Global Estate Company Limited (Rockcastle). Novovzniknutý holding NEPI Rockcastle Plc (NEPI Rockcastle) prevzal obchody oboch spoločností, čím sa stal najvýznamnejším subjektom v oblasti maloobchodných nehnuteľností v strednej a východnej Európe, a podľa hodnotenia trhovej kapitalizácie patrí medzi top 10 realitných spoločností v kontinentálnej Európe.

  nepirockcastle_logo_673a6d86c4.png

  Spoločnosť NEPI Rockcastle sa zameriava na dominantné maloobchodné nehnuteľnosti na vysoko rastúcich trhoch strednej a východnej Európy, zatiaľ čo najvýznamnejšie postavenie má v Rumunsku (najväčší vlastník maloobchodných nehnuteľností), Poľsku (štvrtý najväčší), Slovensku (druhý najväčší), no zásadné postavenie má aj na trhoch v Chorvátsku, Českej republike a v Srbsku. 

  Zamestnanci NEPI Rockcastle sa zaväzujú preukázať najvyššie štandardy osobnej integrity, pravdivosti a čestnosti pri všetkých činnostiach s cieľom vzbudiť istotu a dôveru v tieto činnosti, či už interné alebo externé. Akákoľvek aktivita, spojená s podplácaním a korupciou za účelom vlastného prospechu, prospechu iných ľudí alebo prospechu vo vzťahu k našim partnerom za účelom preferenčného zaobchádzania či iných výhod, je prísne zakázaná.

  Aby sme ochránili naše partnerstvo pred akýmikoľvek nepríjemnými situáciami a investovali najmä do dlhodobých vzťahov, vyzývame Vás, aby ste nás v prípade potreby kontaktovali a upozornili na akékoľvek etické problémy vo vzťahu k  zamestnancom, s ktorými ste sa stretli počas spolupráce. Za týmto účelom boli implementované  kanály, ktoré su dostupné na webovej stránke:

  https://nepirockcastle.com/group/corporate-governance/whistleblowing-policy/

  Veríme v dlhodobé vzťahy a dúfame, že náš cieľ všetci zdieľate a rovnako aj podporujete.

  Viac informácií na www.nepirockcastle.com

  Prevádzkovateľ

  Prevádzkovateľ OC Mlyny Nitra je spoločnosť:  MLYNY, a.s., Veľká okružná 59A, Žilina, 010 01 zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Žilina, oddiel Sro, vložka č. 10958/L, IČO:  36 287 351

  Korešpondenčná adresa:  MLYNY, a.s., Štefániková trieda 61, 949 01 Nitra

  Zodpovedná osoba:  Zoran Macháček, Center Manager

  Prevádzková doba OC Mlyny Nitra : 09:00 - 21:00 v pracovné dni a cez víkendy.