Obchodné centrum | Mlyny Nitra - Mlyny Nitra

Kontakty

  • Adresa

    Adresa

    MLYNY, a.s. Štefánikova trieda 61 949 01 Nitra

  • Informácie

    Informácie

    +421 37 322 1111 info@mlyny-nitra.sk

  • Sekretariát | Sylvia Ďugelová

    Sekretariát | Sylvia Ďugelová

    +421 37 32 21 100 / +421 915 913 518 Sylvia.Dugelova@nepirockcastle.com

  • Fakturantka | Lucia Kišucká

    Fakturantka | Lucia Kišucká

    +421 37 32 21 104 / +421 917 863 598 Lucia.Kisucka@nepirockcastle.com

  • Riaditeľ | Zoran Macháček

    Riaditeľ | Zoran Macháček

    Zoran.Machacek@nepirockcastle.com

  • Zástupca riaditeľa / Krátkodobé prenájmy | Denisa Hunková

    Zástupca riaditeľa / Krátkodobé prenájmy | Denisa Hunková

    +421 37 32 21 101 / +421 907 796 805 Denisa.Hunkova@nepirockcastle.com

  • Marketingový manažér / Kontakt pre médiá | Michala Mičíková

    Marketingový manažér / Kontakt pre médiá | Michala Mičíková

    +421 37 32 21 102 / +421 917 633 475 Michala.Micikova@nepirockcastle.com

  • Technický manažér | Peter Maťaš

    Technický manažér | Peter Maťaš

    +421 37 32 21 110 / +421 917 676 584 Peter.Matas@nepirockcastle.com

  • Udržateľnosť
Navigovať do obchodného centra

Výnimky z otváracích hodín