H&M

Kategória:
MÓDA

Poschodie:
prízemie, 1. poschodie


detail predajňe >>

Späť do školy s H&M!

Jeseň sa blíži a s ňou prichádzajú aj nové módne trendy, ktoré si zamilujete! Obdobie návratu do školy sprevádzané prvými farebnými lístkami v korunách stromov bude tento rok plné pestrých farieb, rozmanitých kúskov od elegancie až po pohodlnosť a tiež strihov, v ktorých sa budete cítiť komfortne a sebaisto.
 
Ležérna, chic a pestrofarebná - taká bude nadchádzajúca sezóna pre dámy, ktorá na vás už čaká v predajniach alebo online! Tešiť sa môžete na kúsky, v ktorých zažiarite za každých okolností! Dominujú kontrastné ležérne strihy s bohatou kvetinovou potlačou, nechýbajú však ani jemné siluety a odvážne farby, ktoré dodajú energiu vám aj vášmu okoliu — elektrizujúca červená je túto jeseň naším najhorúcejším favoritom! Vyberte si z romantických šiat, nenútených kompletov v podobe nohavíc a blúzky alebo nápaditých teplákových mikín a užívajte si pôvabný vzhľad každý deň. 
 
Tento týždeň máme novinky aj pre najmenších! Vyzbrojte ich do nového školského roku plného zábavy a dobrodružstiev najnovšími jesennými trendmi v oddelení pre deti! Najrôznejšie farby, strihy a materiály ponúkajú nekonečné možnosti kombinovania a v kolekcii si prídu na svoje všetci - neposedníci aj elegáni! Pre dievčatá sme si na návrat do školy pripravili chutné ladiace súpravy v podobe sukne a trička, nechýbajú šaty s potlačou či skvelé doplnky v podobe topánok s flitrami alebo šiltoviek. Na chlapcov čakajú skvelé teplákové nohavice, mikiny s potlačou či štýlové košele s károm.
 
Teraz nakupujete vybrané kúsky dokonca výhodnejšie! Vrátiť sa späť do školy s H&M sa teraz oplatí - využite našu exkluzívnu ponuku a nakupujte lacnejšie v detskom oddelení! Od 10. augusta kúpite vybrané produkty v kombinácii tričko + spodná časť za špeciálne ceny. Vyberať si môžete z označených produktov a tričko spolu so spodnou časťou máte až do 23. augusta v cene 9.99€ pre mladšie deti (8-10 rokov) a v cene 14,99€ pre staršie deti. Ponuku nájdete ako v kamenných predajniach, tak aj online na H&M!
 
Príďte si vybrať kúsky do jesenného šatníka k nám a užívajte si obdobie návratu do školy plnými dúškami!
 
H&M

kalendár podujatí

Mám záujem dostávať informácie o akciách a podujatiach v Galérii MLYNY Nitra