H&M

Kategória:
MÓDA

Poschodie:
prízemie, 1. poschodie


detail predajňe >>

(Pred)Vianočné radosti v H&M!

Do Vianoc ostávajú síce ešte takmer dva mesiace, no aj v prípade nákupu vianočných darčekov platí, že je lepšie poobzerať sa po nich radšej skôr než na poslednú chvíľu! Nenechávajte nič na náhodu a užívajte si Vianoce bez stresov a v kruhu tých, ktorých máte radi. Tieto Vianoce vás nič neprekvapí! V H&M sme si pre vás pripravili už dnes malú inšpiráciu, ako by mohol vyzerať váš vianočný nákupný zoznam.
 
Rozkošné maličkosti v podobe náušníc či hodiniek, praktické darčeky ako rukavice či pančušky alebo štýlová radosť v podaní topánok a kabeliek. Máme kúsky pre malých aj veľkých, pre neho aj pre ňu - stačí si len vybrať! Čím štýlovým potešíte svojich najbližších tento raz – bude to pyžamový set z príjemného materiálu alebo módny kabát s potlačou leoparda? 
 
Oblečte vaše malé poklady do sviatočného šatu! V detskom oddelení  na vás teraz čaká slávnostná kolekcia plná krásnych elegantných kúskov. Vyberte si z ponuky trblietavých šiat či sukničiek, svetríkov s potlačou či sák zo zamatu alebo štruktúrovanej tkaniny. Sviatočná móda pre dievčatá aj chlapcov je teraz dostupná v predajniach H&M alebo online. Príďte si vybrať do najbližšej predajne!
 
Tešíme sa na vašu návštevu,
H&M
 
 

kalendár podujatí

Mám záujem dostávať informácie o akciách a podujatiach v Galérii MLYNY Nitra