H&M

Kategória:
MÓDA

Poschodie:
prízemie, 1. poschodie


detail predajňe >>

Nové kúsky pre neho & pre ňu v H&M!

Pohodlné džínsy vo voľnom strihu, jednoduché tričká z materiálu príjemného na dotyk či džínsová bunda, ktorá nebude nikdy out! Najnovšia dámska kolekcia, ktorá je práve teraz dostupná v predajniach H&M a online, sa nesie v minimalistickom duchu s dôrazom na detaily. Prevláda jednoduchá paleta farieb v kombinácii s prúžkami a komfortné tkaniny, ktoré sa počas teplých dní nosia najlepšie! Nebojte sa kombinovať rovnaké farby, voľte k nim jednoduchý make-up a prirodzený účes – budete za hviezdu. Základom každého minimalistického outfitu je, bez pochýb, cit! Ukážte ten váš pri kombinovaní základných kúskov a nechajte vyniknúť vašu osobnosť.  
 
V pánskom oddelení čaká nová kolekcia s drzejším mestským nádychom! Práve hudba a popkultúra sú faktory, ktoré ovplyvňujú módne trendy a samotné oblečenie túto sezónu najviac. Objavte ich spolu s nami všetky a nakupujte v predajniach H&M štýlové mikiny s nápismi, nápadité džínsy s roztrhaním či variabilné bombery.
 
A nezabúdajte, v predajniach H&M a online na hm.com nakupujete letnú kolekciu a doplnky ešte lacnejšie! Stále si môžete vybrať skvelé módne kúsky za skvelé výpredajové ceny. Zľavy v H&M pokračujú,  ceny klesajú. Príďte si vybrať!
 
Tešíme sa na Vás!
H&M
 
 

kalendár podujatí

Mám záujem dostávať informácie o akciách a podujatiach v Galérii MLYNY Nitra