KVL • TIMEOUT • LEE COOPER

Kategória:
MÓDA

Poschodie:
1. poschodie


detail predajňe >>

Kolekcia Timeout jeseň/zima 2017/18

Zimná kolekcia sa viditeľne stále drží svojich základných koreňov a hodnôt.
 
Priaznivci americkej trikolóry nebudú rozhodne sklamaní. Klasický, tzv. „preppy“ štýl, má aj v zimnej kolekcii významné zastúpenie. 
Nájdeme v nej pánske aj dámske košele s typickými detailami, vesty, saká, ľahké aj ťažké bundy...to všetko v tmavomodrom základe, doplnenou bielou a červenou. 
 
Objavuje sa tu aj námornícka tematika, ako v grafických detailoch, tak aj vo farbách a strihoch modelov. Inšpiráciou svetovými trendami rozpoznávame v použití olivových odtieňov v kombinácii s denimom. Rôzne druhy prania a indigo farbenie dodávajú Timeout denimu autentický vzhľad a rozmanitosť. 
 
Tí, ktorí si nepotrpia na námornícku modrú ani trendovú khaki, sa môžu v zimnej kolekcii Timeout obrátiť na kombináciu šedej a čiernej. V práci s čiernou farbou volí Timeout zlatú strednú cestu. 
Modely nepôsobia ani príliž formálne, ale ani príliž industriálne. Značka Timeout pracuje s odtieňami šedej a čiernej svojim tradičným spôsobom, ktorý zákazníkom garantuje širokospektrálne využitie vybraných modelov, od voľnočasových až po formálne príležitosti. 
 
Pokiaľ ide o zastúpenie jednotlivých produktov, nájdeme tu tradičné Timeout mikiny a tepláky na voľný čas, tak aj mestské svetríky, saká, bundy, parky, kabáty. Toto všetko je doplnené rôznymi strihmi dámskych a pánskych jeansov. 
 
Tričká, mikiny, ľahké svetre a nohavice používajú prevažne 100% bavlnu. V ťažšej konfekcii nájdeme prímes ľanu, vlny, akrylu, nylonu, polyesteru...podľa požiadavky na vzhľad a funkčnosť výrobku. 
 
Zákazníci, ktorí hľadajú súčasný a zároveň nadčasový štýl, budú s kolekciou Timeou jeseň/zima 17/18 opäť spokojní. Značka prináša pohodlné a kvalitné oblečenie s originálnymi detailami vhodné 
na každodenné nosenie.
 

 

kalendár podujatí

Mám záujem dostávať informácie o akciách a podujatiach v Galérii MLYNY Nitra