HUMANIC


Kategória:
OBUV, KOŽA A KOŽENÁ GALANTÉRIA

Poschodie:
prízemie

Otváracie hodiny:
Pondelok - Nedeľa:
od 9.00 do 21.00 h

Web:
www.shoemanic.com

Tel. č.: +421 372 941 370


ukáž na mape >>

<< späť na filter

HUMANIC: We Love Shoes.
Obrovský výber, vysoká kvalita a absolútna kompetencia v materiálových trendoch a štýle vyzdvihujú HUMANIC po celej Európe. Každá sezóna je vyvinutá v spolupráci s medzinárodnými dizajnérskymi kolekciami na najvyššej úrovni. V štýlovom prostredí predajní HUMANIC nájdete obľúbené značky ako Adidas, Nike, Tommy Hilfiger, Alisha, Vigneron a omnoho viac. Raj pre milovníkov módy, ktorí dokážu oceniť módne know-how!
Aj mimo otváracích hodín ponúka HUMANIC mimoriadny servis:  prostredníctvom HUMANIC.NET môžete nepretržite a pohodlne z domu rezervovať  online svoje obľúbené  topánky a tašky a v predajni vyzdvihnúť. 
Pre HUMANIC práve platí: We Love Shoes!
 
Soft & Cool
Čistý trend videný ružovými okuliarmi. Jarná móda zvádza štíhlymi tvarmi lodičiek, jemnými balerínami a extravagantnými lakovkami. Vzdušný twíd a pastelové farby v každom odtieni od jemnej ružovej cez mentolovú až po ľadovo modrú – definujú nový It-look nadchádzajúcej sezóny.
 
GLAM ROCK
Už sme tu mali všetko? Podľa koho, keďže kedysi pochmúrne vyzerajúci „Hardwear“ ukazuje svoju jemnú stránku a prináša nity, krúžky a mnoho flitrov v oživujúcich jasných farbách. Glam rock „svetlo“ svieti v striebornej, zlatej, ružovej a každej, ktorá v metalíze zažiari.  Naše zbrane: vybíjané sandále  a vysoko profilované lodičky s ihličkovými podpätkami. 
 

kalendár podujatí

Mám záujem dostávať informácie o akciách a podujatiach v Galérii MLYNY Nitra