Collavino – 13 sezón10.05. - 30.05.2017Aktuálne podujatia:
Galéria MLYNY často a rada hostí umelecké výstavy obrazov a fotografií. Málokedy sa však naskytne možnosť vidieť fotografie, odhaľujúce zákulisie i svet divadelných dosiek, a to hneď počas mnohých – v tomto prípade 13 – sezón. Takáto jedinečná príležitosť sa Vám naskytne v dňoch 10. – 30.05.2017, kedy budete mať možnosť obdivovať výber fotografií Henricha Mišoviča z prostredia Slovenského národného divadla v Bratislave, z Divadla Andreja Bagara z Nitre, zo Starého divadla Karola Spišiaka v Nitre, z Nového divadla a Teatro Tatro.
Henrich Mišovič je slovenský fotograf, ktorý v súčasnosti žije a tvorí v meste Nitra. Pod umeleckou 
značkou Collavino Photography sa zameriava na umeleckú, reklamnú a divadelnú fotografiu. Okrem svojho umeleckého pôsobenia je od roku 2004 zamestnaný v Tlačovej agentúre Slovenskej republiky ako fotoreportér. V rokoch 2005 – 2007 študoval reklamnú fotografiu v Gray Card Studio v Prahe. Jeho dielo bolo prezentované na viacerých výstavách. 
V rámci výstavy s názvom Collavino – 13 sezón sa Henrich Mišovič prezentuje výberom fotografií, ktoré vznikali od roku 2004 po súčasnosť. Výber je tvorený zábermi divadelných inscenácií zo Slovenského národného divadla v Bratislave, z Divadla Anjdreja Bagara v Nitre, zo Starého divadla Karola Spišáka v Nitre, z Nového divadla v Nitre a z divadelného zoskupenia Teatro Tatro. 
 
Srdečne vás pozývame na túto nevšednú fotografickú výstavu a prajeme vám príjemný umelecký zážitok!

kalendár podujatí

Mám záujem dostávať informácie o akciách a podujatiach v Galérii MLYNY Nitra