Len v Galérii MLYNY Nitra nájdete vždy najnovšie kolekcie a horúce módne novinky svetových módnych značiek pre dospelých, deti a mládež. Najnovšie kolekcie odevov, obuvi, spodnej bielizne, módnych doplnkov, šperkov i bižutérie nájdete v takých renomovaných obchodoch ako sú Marks&Spencer, H&M, Mango, New Yorker, Intersport, Promod, Lindex, Guess, Gant a mnohé iné.
V Galérii MLYNY Nitra nájdete pre našich najmenších nielen najkvalitnejšiu detskú módu, ale i najlepší priestor pre ich zábavu a to v najväčšom detskom kútiku v Nitre pod dozorom kvalifikovaného personálu s príjemnou kaviarňou pre mamičky. Na 2. poschodí Galérie MLYNY nájdete bezplatný interiérový zábavný park s množstvom skvelých atrakcií pre vaše deti. 
Najširšiu ponuku jedál slovenskej i medzinárodnej kuchyne nájdete nielen v reštauráciách, ale i v pestrom food courte. Po kvalitnom obede si môžete vybrať z množstva kaviarní so širokým sortimentom dezertov. Reštauračné i kaviarenské zariadenia disponujú i vonkajšími terasami s výhľadom na srdce Nitry. 
Len v Galérii MLYNY Nitra môžete svoj voľný čas venovať športu, kráse i zábave. Ponúkame vám  najväčšie a najmodernejšie fitness centrum v Nitre a 8-dráhový bowling vybavený technológiou Brunswick. Využite svoj voľný čas na skrášlenie sa v salóne krásy a najväčšom nitrianskom day-spa Dermacenter. Využite služby salónu Schwarzkopf Proffesional,  v ktorom sa vám postarajú nielen o vaše vlasy, ale aj o vašu pleť a nechty.
K príjemným a pohodlným nákupom patria i kvalitné služby. Len v Galérii MLYNY Nitra nájdete pod jednou strechou banky, zmenárne, cestovné kancelárie, poštu, potraviny, expresnú čistiareň, rýchloopravu obuvi, ručnú eko autoumyváreň a.i. Pre vaše pohodlie na vás čaká 1100 parkovacích miest, ktoré sú vám k dispozícii prvé tri hodiny zdarma, tak ako aj po 18.-tej hodine, celý deň počas víkendov a štátnych sviatkov.

kalendár podujatí

Mám záujem dostávať informácie o akciách a podujatiach v Galérii MLYNY Nitra